تبلیغات
كامپیوتر - طراحی ابزار جدید ضد ویروس
 طراحی ابزار جدید ضد ویروس ... کامپیوتر ,

شركت eEye Digital Security ، فروشنده محصولات امنیتی قصد دارد امكانات ضد ویروس جدیدی به محصول امنیتی Blink خود اضافه كند و اوایل سال آینده نسخه آزمایشی این نرم افزار را ارائه دهد.
به گزارش بخش خبر سایت http://www.IRITN.com ، نسخه بتای این نرم افزار اوایل سال 2006 در اختیار كاربران Blink قرار می گیرد.
این نرم افزار در حقیقت نسخه بروزی از نرم افزار قبلی است بنابراین هركاربری كه نرم افزار Blink را دارد می تواند آن را بصورت رایگان دریافت كند.
از فایروال Blink برای اجرای راه كارهای امنیتی و محافظت از مشتریان در مقابل حملات اینترنتی نرم افزارهای جاسوسی و حملات فیشینگ استفاده می شود.
نرم افزار ضدویروس Blink به جای بررسی نرم افزاری كه قرار است روی سیستم اجرا شود از شیوه ای به نام پیشگیری (Signature- based) استفاده می كند و رفتار برنامه را زیر نظر می گیرد تا بفهمد این نرم افزار مضر است یا نه . شركت هایی چون MCAfee و Sana نیز از همین شیوه در محصولات خود استفاده می كنند.
استفاده از شیوه Signature- based هنوز گسترده ترین شكل تشخیص در ضد ویروس هاست اما به دلیل تعداد زیاد نرم افزارهای بداندیش این شیوه نیز در حال منسوخ شدن است . فروشندگان ضد ویروس در حال حاضر بیش از 100هزار امضای دیجیتالی را ردیابی می كنند.
نرم افزار Blink تنها نرم افزار تولیدی شركت eEye نیست. این شركت اوایل این هفته نسخه جدیدی از كنسول مدیریت REM خود منتشر كرد. این كنسول دارای امكانات مدیریت و گزارش دهی پیشرفته است.


نوشته شده توسط مینا